Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.10.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno, zjutraj bo po nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem ob šibki burji do 12 °C.
8°C | 20°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 12°C
ponedeljek, 22.10.2018
4°C | 15°C
torek, 23.10.2018
4°C | 15°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kar devet ekip na turnirju v malem nogometu


ŠPORT

| |
20.04.2018      11:42
A A

Kar devet ekip na turnirju v malem nogometu


Konec aprila je v Horjulu potekal turnir v malem nogometu, ki so ga prizadevni člani ŠD Žažar organizirali že šesto leto zapored. Slavila je ekipa Ključavničarstvo Kunc.


Deli:

Predsednik društva Janez  Jazbar: »V Športnem društvu Žažar se že kar nekaj let ukvarjamo tudi z igranjem malega nogometa, tako da se ekipa udeležuje turnirjev po sosednjih krajih. Cilj organizacije takega turnirja je, da pripeljemo kvaliteten mali nogomet tudi v občino Horjul, za kar imamo v športni dvorani v Horjulu odlične pogoje. Tako lahko igralci in gledalci uživajo igranju in druženju pri tej športni aktivnosti. 17. marca 2018 je Športno društvo Žažar organiziralo turnir v malem nogometu v Športni dvorani v Horjulu, katerega so se udeležile ekipe iz občine gostiteljice in sosednjih občin.«

Organizacija takšnega turnirja je precejšen zalogaj saj je trajal kar devet ur in terja veliko predanost športu in seveda dobro voljo, ki pa jo v ŠD Žažar ne manjka. Ekipe so najprej tekmovale v skupinah, nato pa na izpadanje do končne uvrstitve. Prve tri uvrščene ekipe so prejele pokale, najboljši igralec, strelec in vratar pa še dodatna priznanja.

Rezultati turnirja v malem nogometu:1. mesto ekipa Ključavničarsto Kunc, 2. mesto ŠD Lipa, 3. mesto OK Matija. Priznanje za najboljšega igralca turnirja je prejel: Nejc Kunc, za najboljšega strelca je bil proglašen Matic Jereb, med vratarji pa se je najbolje izkazal Nejc Berzelak.

Besedilo: Peter Kavčič, foto: arhiv ŠD Žažar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!