Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
26°C
15°C
JUTRI
25°C
14°C
2873

Čebelji nogometni turnir in športni dan

V medgeneracijskem središču pri OŠ Horjul so se učenci od prvega do petega razreda med seboj pomerili v nogometnem turnirju.

Vsi, ki jim nogomet še ni tako blizu, da bi med seboj tekmovali, so se preizkusili v spretnostnem poligonu in vodenju žoge. Ker pa je v medgeneracijskem središču glavna zvezda čebelica Julka, so bile ekipe razdeljene po čebelje. Na koncu so prav vsi sodelujoči prejeli čisto prave medalje s podobo čebelice Julke. Turnir je organiziralo športno društvo Extrem. V tednu praznovanja je na tem istem igrišču potekal tudi Julkin športni dan, kjer so se otroci skupaj s starši igrali razne športne igre, da pa je bilo vse skupaj še bolj zabavno, so se lahko našemili tudi v male nagajive čebelice.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Besedilo in foto: Peter Kavčič, občinski arhiv

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi