Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
28°C
18°C
JUTRI
26°C
18°C
Deli

Ulični piknik na Vrzdencu

Leto je spet naokoli in prišla je spet prva septembrska sobota, ki je v naši ulici rezervirana za ulični piknik. Ker vreme ni kazalo najbolje, nam je Nuška spet odstopila prostor pod njenim nadstreškom. 38 iz treh generacij nas je bilo letos zagretih za prijetno druženje. Starejši in še malo starejši smo ob razvajanju brbončic klepetali, medtem ko najmlajših ni bilo veliko na vidiku. Ulica je dolga in vsake toliko je mimo švignila četica otrok s kolesi, skiroji, poganjalčki ... Za hrano ni bilo ravno časa. No, sladoled pa jim ni ušel. Pri vlečenju vrvi v spopadu "zgornji : spodnji" so letos spodnji kljub okrepitvam žal spet izgubili. Tako smo ob pestrem dogajanju in ker smo seveda žene med klepet spustile tudi svoje može in fante kar uspešno preganjali dež in vmes je celo posijalo sonce.

Naj bo to dober obet za naslednje, že peto leto!

Mateja Skubic

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi