Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Temperature bodo na vzhodu do 31 stopinj C, drugod bo hladneje.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Sanacija po žledolomu na elektroenergetskem ......


SOSED SOSEDU

| |
10.02.2015      14:15
A A

Sanacija po žledolomu na elektroenergetskem omrežju še ni zaključena


Po letu dni, odkar je Horjulsko dolino prizadel žledolom, še vedno odpravljajo poškodbe in napake na nekaterih transformatorskih postajah elektroenergetskega omrežja.


Deli:

V zadnjih mesecih smo na območju Občine Horjul lahko večkrat opazili delavce Elektra Ljubljana oziroma podizvajalcev, ki so opravljali redna dela na srednjenapetostnih vodih ter prav tako na nekaterih delih popravljali ob žledolomu poškodovano nizkonapetostno omrežje.

Na Elektru Ljubljana so nam pojasnili, da menjavo obstoječe elektroenergetske infrastrukture določajo s preizkusom in glede na poteklo dobo uporabnosti. Tako so delavci med drugim za TP Zaklanec, da bi preprečili večje poškodbe, preventivno zamenjali deloma poškodovani drog in poleg tega popravili nizkonapetostni kablovod, ki se je poškodoval zaradi žledu. Zaradi različnih del na napetostnem omrežju je pogosto motena oskrba z električno energijo, za kar se podjetje svojim odjemalcem opravičuje in prosi za razumevanje.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.