Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
1°C
-3°C

Samomasaža za samozdravljenje

V četrtek, 7. aprila, je bilo v knjižnici organizirano predavanje z naslovom Samomasaža za samozdravljenje. Predavala je gospa Breda Rajgelj iz Društva za alternativno zdravljenje EKOŽIV. Znanje je od mojstrov pridobila na Kitajskem. Predavanje je bilo nadvse zanimivo, predvsem pa koristno, zlasti za starejšo populacijo.
Predavanja Brede Rajgelj so drugje večinoma dobro obiskana, v Horjulu pa bi kaj takega težko dočakali. Sprašujem se, kaj je razlog temu. Ko spremljam življenje v drugih krajih Slovenije, ugotavljam, da so želje po tovrstnih brezplačnih predavanjih velike, možnosti pa majhne ali nične. Moja generacija pogosto tarna nad tegobami, ki jih prinesejo leta, vendar so le redki tisti, ki so za preprečevanje teh pripravljeni tudi kaj narediti.  Udeležba zgolj enega iz vsake družine bi že lahko pomenila lajšanje tegob celotne družine. Naj ponovno pripomnim, da so vsa predavanja brezplačna, zato je tako slab odziv meni osebno še toliko bolj nerazumljiv. Zavedati se je namreč potrebno, da imata tako organizator, kakor tudi predavatelj stroške, ki jih nekdo mora pokriti. Zato se upravičeno sprašujem, koliko časa nam bodo te ugodnosti še nudili.

 

Zabeležila: Olga Gabrovšek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij