Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
5°C | 14°C
torek, 23.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Samomasaža za samozdravljenje


SOSED SOSEDU

| |
19.05.2016      12:28
A A

Samomasaža za samozdravljenjeDeli:

V četrtek, 7. aprila, je bilo v knjižnici organizirano predavanje z naslovom Samomasaža za samozdravljenje. Predavala je gospa Breda Rajgelj iz Društva za alternativno zdravljenje EKOŽIV. Znanje je od mojstrov pridobila na Kitajskem. Predavanje je bilo nadvse zanimivo, predvsem pa koristno, zlasti za starejšo populacijo.
Predavanja Brede Rajgelj so drugje večinoma dobro obiskana, v Horjulu pa bi kaj takega težko dočakali. Sprašujem se, kaj je razlog temu. Ko spremljam življenje v drugih krajih Slovenije, ugotavljam, da so želje po tovrstnih brezplačnih predavanjih velike, možnosti pa majhne ali nične. Moja generacija pogosto tarna nad tegobami, ki jih prinesejo leta, vendar so le redki tisti, ki so za preprečevanje teh pripravljeni tudi kaj narediti.  Udeležba zgolj enega iz vsake družine bi že lahko pomenila lajšanje tegob celotne družine. Naj ponovno pripomnim, da so vsa predavanja brezplačna, zato je tako slab odziv meni osebno še toliko bolj nerazumljiv. Zavedati se je namreč potrebno, da imata tako organizator, kakor tudi predavatelj stroške, ki jih nekdo mora pokriti. Zato se upravičeno sprašujem, koliko časa nam bodo te ugodnosti še nudili.

 

Zabeležila: Olga Gabrovšek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!