Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 29°C
torek, 26.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 27.06.2017
17°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Samomasaža za samozdravljenje


SOSED SOSEDU

| |
19.05.2016      12:28
A A

Samomasaža za samozdravljenjeDeli:

V četrtek, 7. aprila, je bilo v knjižnici organizirano predavanje z naslovom Samomasaža za samozdravljenje. Predavala je gospa Breda Rajgelj iz Društva za alternativno zdravljenje EKOŽIV. Znanje je od mojstrov pridobila na Kitajskem. Predavanje je bilo nadvse zanimivo, predvsem pa koristno, zlasti za starejšo populacijo.
Predavanja Brede Rajgelj so drugje večinoma dobro obiskana, v Horjulu pa bi kaj takega težko dočakali. Sprašujem se, kaj je razlog temu. Ko spremljam življenje v drugih krajih Slovenije, ugotavljam, da so želje po tovrstnih brezplačnih predavanjih velike, možnosti pa majhne ali nične. Moja generacija pogosto tarna nad tegobami, ki jih prinesejo leta, vendar so le redki tisti, ki so za preprečevanje teh pripravljeni tudi kaj narediti.  Udeležba zgolj enega iz vsake družine bi že lahko pomenila lajšanje tegob celotne družine. Naj ponovno pripomnim, da so vsa predavanja brezplačna, zato je tako slab odziv meni osebno še toliko bolj nerazumljiv. Zavedati se je namreč potrebno, da imata tako organizator, kakor tudi predavatelj stroške, ki jih nekdo mora pokriti. Zato se upravičeno sprašujem, koliko časa nam bodo te ugodnosti še nudili.

 

Zabeležila: Olga Gabrovšek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.