Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 22.06.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bodo padavine in nevihte razširile nad večji del države. Vmes bodo tudi močnejši nalivi in sunki vetra. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 19 °C.
16°C | 19°C
sobota, 21.06.2018
17°C | 32°C
nedelja, 23.06.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 24.06.2018
12°C | 22°C
torek, 25.06.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 21.6.2018 ob 18h
Zvečer so na severu in severovzhodu možne močnejše nevihte.
16°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Prostovoljstvo v OŠ Horjul


SOSED SOSEDU

| |
06.06.2018      9:08
A A

Prostovoljstvo v OŠ HorjulPetra Petkovšek, najbolj dejavna prostovoljka v šolskem letu 2017/2018.
Petra Petkovšek, najbolj dejavna prostovoljka v šolskem letu 2017/2018.
Deli:

V OŠ Horjul krožek prostovoljstva deluje že peto šolsko leto. Tudi letos je več kot 20 učencev naše šole, ki obiskujejo razrede od petega do osmega, svoj čas, trud in dobro voljo delilo z mlajšimi učenci v podaljšanem bivanju. Od oktobra do junija so učenci prostovoljci mlajšim učencem v podaljšanem bivanju nudili pomoč pri pisanju domačih nalog ali pa so se z njimi preprosto družili ob pogovoru in družabnih igrah. Tisti učenci prostovoljci, ki radi ustvarjajo in organizirajo dogodke, so v podaljšanem bivanju občasno pripravili ustvarjalno delavnico. Vsi so se izkazali kot odgovorne, zanesljive osebe. Samostojno so se dogovarjali z učitelji v podaljšanem bivanju ter redno obiskovali mlajše učence po vnaprej dogovorjenem urniku. Večina jih je prostovoljno delo vztrajno opravljala tri mesece. Nekaj prostovoljcev je ob koncu šolskega leta oddalo tudi dnevnik prostovoljstva in prejelo potrdilo za opravljeno delo ter simbolično nagrado za trud in dobro voljo, ki so jo vložili v prostovoljno delo. Vse učence prostovoljce pa je na zaključnem srečanju čakalo tudi sladko presenečenje. Vsi so s svojo energijo mlajšim učencem popestrili prenekatero popoldne in tako pomagali soustvariti številne čudovite spomine. Vsem učencem prostovoljcem zato hvala in bravo! Najbolj dejavna prostovoljka v šolskem letu 2017/2018 je bila sicer Petra Petkovšek, učenka 5. razreda.  

 

Barbara Buh, mentorica prostovoljcev v OŠ Horjul

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!