Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.01.2018

jasno
Danes bo jasno. Popoldne bo na severovzhodu zapihal šibak jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 12 °C.
-1°C | 13°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 8°C
petek, 26.01.2018
5°C | 11°C
sobota, 27.01.2018
6°C | 11°C
nedelja, 28.01.2018
3°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 24.1.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Prebujena pomlad v centru starejših občanov v ......


SOSED SOSEDU

| |
12.04.2016      9:12
A A

Prebujena pomlad v centru starejših občanov v HorjuluDeli:

V četrtek, 24. marca, so šolarji iz Osnovne šole Horjul pod mentorstvom Barbare Buh, Marjete Požru Krstić in Natalije Rus razveselili stanovalce Centra starejših Horjul s kulturno prireditvijo. Stanovalci so lahko prisluhnili številnim recitacijam, petju in glasbenim točkam. Manjkale pa niso niti šale. Osrednja tema prireditve so bili pomladni prazniki. Vzdušje pomladi je poskušal pričarati pevski zbor z živahnimi pesmimi. Mladi glasbeniki in glasbenice so ga ujeli tudi v zvoke harmonik, flavt in Orffovih inštrumentov. Recitacije pa so bile namenjene predvsem mamam, ki so 25. marca praznovale svoj praznik, in očetom. Ob koncu prireditve so učenci stanovalce razveselili še z obeski, ki so jih izdelali v jutranjem varstvu pod vodstvom Maje Prebil, sami pa so bili deležni sladkega presenečenja v jedilnici centra. Nasmehi na obrazih učencev in stanovalcev med in ob koncu prireditve pa so bili tisti, zaradi katerih je bila prireditev zares vredna zlata in zaradi katerih bomo prireditve prirejali tudi v prihodnje. 

 

Napisali: Barbara Buh, Marjeta Požru Krstić

Foto: Nik Praprotnik, učenec 9. b
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!