Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.07.2017

pretežno jasno
Danes bo dokaj sončno, predvsem na severu in vzhodu bo občasno več oblačnosti. Tam popoldne ni izključena kakšna ploha. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29, na jugovzhodu do 31 stopinj C.
15°C | 31°C
sobota, 29.07.2017
18°C | 31°C
nedelja, 30.07.2017
18°C | 31°C
ponedeljek, 31.07.2017
18°C | 34°C
torek, 01.08.2017
19°C | 37°C
Opozorila
Petek, 28.7.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Prebujena pomlad v centru starejših občanov v ......


SOSED SOSEDU

| |
12.04.2016      9:12
A A

Prebujena pomlad v centru starejših občanov v HorjuluDeli:

V četrtek, 24. marca, so šolarji iz Osnovne šole Horjul pod mentorstvom Barbare Buh, Marjete Požru Krstić in Natalije Rus razveselili stanovalce Centra starejših Horjul s kulturno prireditvijo. Stanovalci so lahko prisluhnili številnim recitacijam, petju in glasbenim točkam. Manjkale pa niso niti šale. Osrednja tema prireditve so bili pomladni prazniki. Vzdušje pomladi je poskušal pričarati pevski zbor z živahnimi pesmimi. Mladi glasbeniki in glasbenice so ga ujeli tudi v zvoke harmonik, flavt in Orffovih inštrumentov. Recitacije pa so bile namenjene predvsem mamam, ki so 25. marca praznovale svoj praznik, in očetom. Ob koncu prireditve so učenci stanovalce razveselili še z obeski, ki so jih izdelali v jutranjem varstvu pod vodstvom Maje Prebil, sami pa so bili deležni sladkega presenečenja v jedilnici centra. Nasmehi na obrazih učencev in stanovalcev med in ob koncu prireditve pa so bili tisti, zaradi katerih je bila prireditev zares vredna zlata in zaradi katerih bomo prireditve prirejali tudi v prihodnje. 

 

Napisali: Barbara Buh, Marjeta Požru Krstić

Foto: Nik Praprotnik, učenec 9. b
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.