Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno jasno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Burja na Primorskem bo dopoldne ponehala, popoldne pa bo na Štajerskem in v Prekmurju prehodno zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 17, na Primorskem do 19 °C.
4°C | 16°C
sreda, 22.10.2018
7°C | 14°C
četrtek, 24.10.2018
8°C | 22°C
petek, 25.10.2018
6°C | 19°C
sobota, 26.10.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Planinski pohod po meji občine


SOSED SOSEDU

| |
20.06.2017      19:39
A A

Planinski pohod po meji občine


V nedeljo, 18. junija, je bil pod vodstvom predsednika domačega planinskega društva organiziran tradicionalni planinski pohod ob meji Občine Horjul v počastitev njenega praznika.


Deli:

Letošnji pohod je bil nekoliko drugačen, saj smo se tokrat povzpeli iz Zaklanca mimo Pečenika na Slevco, zaključili pa tako, da smo šli z Lesnega Brda v Horjul. Dan je bil vremensko nadvse obetaven, udeležba pa kljub temu skromna. Pred Občino Horjul, kjer je bilo zborno mesto, se nas je tokrat zbralo zgolj deset. Ura odhoda je bila zgodnja in vremenske razmere so bile vse dopoldne ugodne, saj je pripeka pokazala svojo slabšo plat šele v popoldanskih urah. Res je, da pot ni ravno kratka, saj meri okoli 27 km, toda pri tem je treba upoštevati možnost, da sleherni odstopi takrat, ko to sam želi. Pri tem pohodu ne pomeni toliko premagati celotno pot, kot se ga udeležiti in pokazati, da nam kraj, v katerem živimo, tudi nekaj pomeni. Naj bo ta zapis spodbuda vsem, ki ste se morda želeli udeležiti te tradicije, pa se je iz določenih razlogov niste. Prepričana sem, da bo v prihodnje bolje in se bomo naslednjič spet zbrali v tako velikem številu kot že večkrat doslej.

Olga Gabrovšek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!