Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
3°C
3°C
JUTRI
1°C
-2°C

Južna Afrika – Katarina in Rok Hočevar

23. marec 2017 ob 18.00 v Knjižnici Horjul

Na potopisnem predavanju se bomo odpravili na jug Afrike, natančneje v Južnoafriško republiko, Lesoto in Svazi, na hitro pa bomo pokukali še v Bocvano in Namibijo. Z najetim terenskim vozilom vas bova popeljala mimo vseh lepot tega dela sveta: od puščave preko visokih gora do oceana in potem nazaj od oceana preko kanjonov do savan. Spoznali bomo afriške divje živali, srečali najbolj prijazne in vedno nasmejane ljudi, se vzpeli na velikanski in tudi izredno zahteven vrh v Zmajevih gorah, se branili pred opicami in škorpijoni ter opazovali najlepše sončne zahode. Pot pa bomo zaključili v sproščenem Cape Townu, kjer v morju kraljujejo beli morski psi, zaledje pa je polno vinorodnih gričkov ter vinskih kleti z vrhunskim vinom.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij