Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
4°C
-5°C
Deli

9. Miklavžev pohod

Športno društvo Žažar je tudi letos, že devetič zapored, organiziralo tradicionalni nedeljski Miklavžev pohod.  Na 21 kilometrov dolgo pot, ki je vodila od Žažarja preko Korene in Polhovega Gradca do najvišje točke, Grmade, nato pa še do zaključne točke v Topolu pri Medvodah se je letos podalo 13 pohodnikov. Vremenske razmere, sonce in nekaj stopinj nad ničlo so bili idealni za pohod, za še boljše počutje pa niso manjkali niti domači priboljški. Za vztrajne in hitre pohodnike je Miklavž na kmetiji pri Dobnikarjevih na Topolu pustil darilo – bogato obloženo mizo domačih dobrot. Hvala Miklavžu za okusno darilo, pohodniki so obljubili, da se bodo tudi prihodnje leto podali na pohod.

ŠD Žažar, Mj

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!