Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Jesenski izlet do Pečovja


VRTEC

| |
13.11.2015      12:13
A A

Jesenski izlet do PečovjaDeli:

Tokrat smo se vrtičkarji podali na izlet do Pečovja. Bogdan Seliger se je spet prijazno odzval na naše vabilo in nas vodil po poteh, na katere smo mnogi že pozabili. Novembrsko dopoldne bi bolj sodilo v mesec september, vsaj po temperaturah. Jutranja megla se je skrila pred soncem, ki nas je pričakalo, ko smo se odpravili iz vrtca. Sonce se ni skrilo vse dopoldne, zato je bil naš izlet še lepši. Del poti smo hodili ob cesti, prijetnejši del je potekal skozi gozd. Listi so šumeli pod našimi nogami, med listjem se je skrivalo še nekaj želoda. Na nekaterih mestih je čez pot žled položil veje. Otroke pa je vseeno najbolj zanimalo, kdaj bomo pomalicali. Na poti skozi Zaklanec smo se ustavili pred Pečenikovo kmetijo, kjer smo končno iz nahrbtnikov povlekli dobrote, katerih smo se tako veselili. Počitek na soncu je prijal vsem. Skozi gozd smo se vrnili v Horjul in nazaj v vrtec. Veseli smo, da gospod Seliger in planinsko društvo sodelujeta z nami, tokrat pa so nam pri spremljanju otrok pomagale tudi mamice in babica. Hvala Bogdanu Seligerju ter spremljevalkam, Mateji Slovša, Poloni Zdešar in Stanki Rebolj.


                                                                                                                           M. R.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.