Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Jesenski izlet do Pečovja


VRTEC

| |
13.11.2015      12:13
A A

Jesenski izlet do PečovjaDeli:

Tokrat smo se vrtičkarji podali na izlet do Pečovja. Bogdan Seliger se je spet prijazno odzval na naše vabilo in nas vodil po poteh, na katere smo mnogi že pozabili. Novembrsko dopoldne bi bolj sodilo v mesec september, vsaj po temperaturah. Jutranja megla se je skrila pred soncem, ki nas je pričakalo, ko smo se odpravili iz vrtca. Sonce se ni skrilo vse dopoldne, zato je bil naš izlet še lepši. Del poti smo hodili ob cesti, prijetnejši del je potekal skozi gozd. Listi so šumeli pod našimi nogami, med listjem se je skrivalo še nekaj želoda. Na nekaterih mestih je čez pot žled položil veje. Otroke pa je vseeno najbolj zanimalo, kdaj bomo pomalicali. Na poti skozi Zaklanec smo se ustavili pred Pečenikovo kmetijo, kjer smo končno iz nahrbtnikov povlekli dobrote, katerih smo se tako veselili. Počitek na soncu je prijal vsem. Skozi gozd smo se vrnili v Horjul in nazaj v vrtec. Veseli smo, da gospod Seliger in planinsko društvo sodelujeta z nami, tokrat pa so nam pri spremljanju otrok pomagale tudi mamice in babica. Hvala Bogdanu Seligerju ter spremljevalkam, Mateji Slovša, Poloni Zdešar in Stanki Rebolj.


                                                                                                                           M. R.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.