Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli
2873

Župan sprejel udeležence projekta Erasmus+

V okviru mednarodnega šolskega projekta Erasmus+ "All for a Greener Europe", v katerem sodeluje OŠ Horjul skupaj še s petimi šolami iz Walesa, Nemčije, Poljske, Švedske in Italije, je župan Janko Prebil pred dnevi sprejel udeležence projekta. Sprejema se je udeležilo nekaj več kot 20 učencev iz petih držav in ter 9 učiteljev, katerim so učenci OŠ Horjul najprej predstavili občino Horjul. Zbranim pa je dobrodošlico izrekel tudi župan, ki je na kratko predstavil poglavitne dejavnosti občine ter jim zaželel prijetno bivanje v nadaljevanju obiska. Udeležencem je podaril tudi simbolična darila, ki jih bodo spominjala na obisk občine.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!