Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

delno oblačno
Sprva bo oblačno, ponekod tudi megleno. Rahel dež bo povsod ponehal. Čez dan se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
11°C | 22°C
petek, 17.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 20°C
nedelja, 20.10.2018
7°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
8°C | 10°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Župan Janko Prebil in inšpektor Stanislav ......


OBČINSKE

| |
21.06.2018      10:34
A A

Župan Janko Prebil in inšpektor Stanislav Bele v en glas "Upoštevajte prometne predpise!"Deli:

Šolski razredi in domače pisalne mize bodo v naslednjih tednih bolj ali manj samevale. Mladina se bo zadrževala na domačih dvoriščih, otroških in šolskih igriščih, tekali bodo sem in tja… Na kolesih jih bomo srečevali tudi na cestah.

Zaradi zagotavljanja optimalne varnosti v cestnem prometu so se danes sestali predstavniki Občine Horjul in predstavniki Medobčinskega inšpektorata in redarstva (MIRED). Po pregledu situacije iz preteklih let so ugotovili, da je stanje prometne varnosti v občini zadovoljivo. Se pa, tako kot po drugih krajih, število vozil viša.

V teh poletnih mesecih so ceste še dodatno obremenjene z številnimi rekreativnimi kolesarji. Župan Janko Prebil in inšpektor višji svetnik, mag. Stanislav Bele pozivata vse udeležence v prometu, da dosledno upoštevajo omejitve hitrosti in druge prometne znake. To ne velja le za voznike avtomobilov, temveč tudi za kolesarje in traktoriste. Na pobudo predstavnikov posameznih vasi, bodo v prihodnjih tednih poostrene kontrole hitrosti in upoštevanja prometnih predpisov. V kolikor sami zaznate kršitev se obrnite na http://www.mired.si/. Vsi udeleženi sestanka občanom želijo prijazne in varne počitniške dni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!