Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. Jutranje temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 6 °C.
2°C | 5°C
torek, 19.11.2018
2°C | 5°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 3°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 2°C
petek, 22.11.2018
2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 18h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Varna in urejena šolska zelenica


OBČINSKE

| |
07.04.2017      13:32
A A

Varna in urejena šolska zelenicaDeli:

V preteklih dneh je Občina Horjul uredila spodnji del zelenice pod Oš Horjul. Opravila se je izravnava terena, na robu igrišča se je posadilo lovorikovce v dolžini 68 m s katerimi je poskrbljeno za bolj sproščeno in varno igro, poskrbljeno pa je tudi za zasenčenje igral in igrišča z zasaditvijo javorjev in nasadom drevoreda na zgornji strani igrišča. Dela so odlično in hitro opravili zaposleni iz podjetja Vip Trade d.o.o. iz Horjula ki so tudi poskrbeli za dodatna zasajena drevesa ob igrišču. Upamo in želimo, da se otroci na igralih in igrišču počutijo varne in da bodo na ta prostor radi zahajali.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!