Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli
2873

Varna in urejena šolska zelenica

V preteklih dneh je Občina Horjul uredila spodnji del zelenice pod Oš Horjul. Opravila se je izravnava terena, na robu igrišča se je posadilo lovorikovce v dolžini 68 m s katerimi je poskrbljeno za bolj sproščeno in varno igro, poskrbljeno pa je tudi za zasenčenje igral in igrišča z zasaditvijo javorjev in nasadom drevoreda na zgornji strani igrišča. Dela so odlično in hitro opravili zaposleni iz podjetja Vip Trade d.o.o. iz Horjula ki so tudi poskrbeli za dodatna zasajena drevesa ob igrišču. Upamo in želimo, da se otroci na igralih in igrišču počutijo varne in da bodo na ta prostor radi zahajali.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!