Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Varna in urejena šolska zelenica


OBČINSKE

| |
07.04.2017      13:32
A A

Varna in urejena šolska zelenicaDeli:

V preteklih dneh je Občina Horjul uredila spodnji del zelenice pod Oš Horjul. Opravila se je izravnava terena, na robu igrišča se je posadilo lovorikovce v dolžini 68 m s katerimi je poskrbljeno za bolj sproščeno in varno igro, poskrbljeno pa je tudi za zasenčenje igral in igrišča z zasaditvijo javorjev in nasadom drevoreda na zgornji strani igrišča. Dela so odlično in hitro opravili zaposleni iz podjetja Vip Trade d.o.o. iz Horjula ki so tudi poskrbeli za dodatna zasajena drevesa ob igrišču. Upamo in želimo, da se otroci na igralih in igrišču počutijo varne in da bodo na ta prostor radi zahajali.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!