Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
25°C
13°C
JUTRI
18°C
15°C
Deli
2873

Radio Ognjišče danes v živo iz Horjula

Radio Ognjišče obeležuje četrstoletja naše domovine tudi tako, da obiskuje slovenske kraje. Tokrat se je njegova novinarska ekipa ustavila v Horjulu. Občine našim bralcem verjetno ni potrebno posebej predstavljati, naj pa povemo, da se bo za mikrofonom zvrstilo kar občanov, ki na tak ali drugačen način zasedajo pomembno ali posebno mesto v lokalni skupnosti. Občino je predstavil župan Janko Prebil, spregovorili bodo otroci in starejši, predstavniki gasilcev, kulture, športa, govora bo tudi o kulturni dediščini tega kraja. Obeta se zanimivo dopoldne, če ste ga slučajno zamudili, lahko zamujenemu prisluhnete TUKAJ, na spletni strani Radia Ognjišča pa si lahko ogledate tudi foto utrinke.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi