Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
1°C | 5°C
četrtek, 22.11.2018
5°C | 6°C
petek, 23.11.2018
5°C | 8°C
sobota, 24.11.2018
6°C | 8°C
nedelja, 25.11.2018
8°C | 12°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Radio Ognjišče danes v živo iz Horjula


OBČINSKE

| |
20.09.2016      9:53
1
A A

Radio Ognjišče danes v živo iz HorjulaFoto: FB Radio Ognjišče
Foto: FB Radio Ognjišče
Deli:

Radio Ognjišče obeležuje četrstoletja naše domovine tudi tako, da obiskuje slovenske kraje. Tokrat se je njegova novinarska ekipa ustavila v Horjulu. Občine našim bralcem verjetno ni potrebno posebej predstavljati, naj pa povemo, da se bo za mikrofonom zvrstilo kar občanov, ki na tak ali drugačen način zasedajo pomembno ali posebno mesto v lokalni skupnosti. Občino je predstavil župan Janko Prebil, spregovorili bodo otroci in starejši, predstavniki gasilcev, kulture, športa, govora bo tudi o kulturni dediščini tega kraja. Obeta se zanimivo dopoldne, če ste ga slučajno zamudili, lahko zamujenemu prisluhnete TUKAJ, na spletni strani Radia Ognjišča pa si lahko ogledate tudi foto utrinke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Olga Gabrovšek
Olga Gabrovšek Se strinjam0 Se ne strinjam0
Poslušala sem Radio ognjišče in direkten prenos dogajanja iz Horjula. Dobri sogovorniki so prikazali našo Občino takšno kot je - urejeno, razvito in prijazno.

Nisem domačinka, zato poznam življenje tudi drugje. Horjulski farani odstopajo od običajnega povprečja in so srčni ter prijazni. Človeku v stisku so pripravljeni pomagati, četudi je res, da v tem izstopajo posamezniki in določena društva.

Občina se lahko pohvali s čudovito naravo ter urejenostjo hiš in okolice. V primerjavi z ostalimi sosednimi občinami je bolje razvita, čeprav nismo tako blizu prestolnice. Če ob tem upoštevam še dejstvo, da Občina izstopa tako s kulturnimi kot športnimi dosežki, potem lahko rečem le, da smo lahko na vse lahko upravičeno ponosni.

Četudi nismo daleč od Ljubljane, smo vendarle dovolj, da se našega okoliša skoraj še ni dotaknil vandalizem in drugačni »sodobni trendi« modernega časa. To se opazi tako na zglednem obnašanju mladine, kakor tudi pozitivnem vzdušju krajanov ter povezanostjo med starejše in mlajše generacije. Le želimo si lahko, da bi tako še dolgo ostalo.

Olga Gabrovšek

26.09.2016 ob 20:04:20 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran