Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
14°C
1°C
SOB.
4°C
-7°C
Deli
2873

Radio Ognjišče danes v živo iz Horjula

Radio Ognjišče obeležuje četrstoletja naše domovine tudi tako, da obiskuje slovenske kraje. Tokrat se je njegova novinarska ekipa ustavila v Horjulu. Občine našim bralcem verjetno ni potrebno posebej predstavljati, naj pa povemo, da se bo za mikrofonom zvrstilo kar občanov, ki na tak ali drugačen način zasedajo pomembno ali posebno mesto v lokalni skupnosti. Občino je predstavil župan Janko Prebil, spregovorili bodo otroci in starejši, predstavniki gasilcev, kulture, športa, govora bo tudi o kulturni dediščini tega kraja. Obeta se zanimivo dopoldne, če ste ga slučajno zamudili, lahko zamujenemu prisluhnete TUKAJ, na spletni strani Radia Ognjišča pa si lahko ogledate tudi foto utrinke.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Olga Gabrovšek 26. 09. 2016

Poslušala sem Radio ognjišče in direkten prenos dogajanja iz Horjula. Dobri sogovorniki so prikazali našo Občino takšno kot je - urejeno, razvito in prijazno. Nisem domačinka, zato poznam življenje tudi drugje. Horjulski farani odstopajo od običajnega povprečja in so srčni ter prijazni. Človeku v stisku so pripravljeni pomagati, četudi je res, da v tem izstopajo posamezniki in določena društva. Občina se lahko pohvali s čudovito naravo ter urejenostjo hiš in okolice. V primerjavi z ostalimi sosednimi občinami je bolje razvita, čeprav nismo tako blizu prestolnice. Če ob tem upoštevam še dejstvo, da Občina izstopa tako s kulturnimi kot športnimi dosežki, potem lahko rečem le, da smo lahko na vse lahko upravičeno ponosni. Četudi nismo daleč od Ljubljane, smo vendarle dovolj, da se našega okoliša skoraj še ni dotaknil vandalizem in drugačni »sodobni trendi« modernega časa. To se opazi tako na zglednem obnašanju mladine, kakor tudi pozitivnem vzdušju krajanov ter povezanostjo med starejše in mlajše generacije. Le želimo si lahko, da bi tako še dolgo ostalo. Olga Gabrovšek