Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
3°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 5°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 8h
V nedeljo dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegali hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Podpisana pogodba za »Sanacijo hudournika v ......


OBČINSKE

| |
04.04.2017      1:29
A A

Podpisana pogodba za »Sanacijo hudournika v Vrzdencu pri cerkvi Sv. Kancijana«Deli:

V četrtek (30. 03. 2017) je v prostorih Občine Horjul, župan Janko Prebil, podpisal pogodbo za izvedbo »Sanacije hudournika v Vrzdencu pri cerkvi Sv. Kancijana«. Pogodba je podpisana s podjetjem Euro grad d.o.o. iz Ljubljane v višini 87.066,41 € (z DDV).

Razpisana sanacijska dela obsegajo ureditev prodnih pregrad, ureditve brežine in dna hudournika ter razcevitev dela vodotoka. Izvajalec bo z izvajanjem del pričel predivoma v sredo 5. aprila 2017 ter z deli zaključil konec maja 2017.

Na podlagi pridobljenega vodnega soglasja iz strani Direkcije RS za vode je občina 13.03.2017 objavila javni razpis za izbiro najugodnejšega izvajalca ter prejela osem ponudb, pri čemer je podjetje Euro grad d.o.o. ponudilo najnižjo ceno.

Ob tem naprošamo stanovalce Vrzdenca in lastnike parcel ob gradbišču, da sanacijska dela sprejemajo potrpežljivo saj bo sanacija, tudi v primeru večjih nalivov, preprečila morebitna poplavljanja Vrzdenca.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!