Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
31°C
15°C
JUTRI
34°C
16°C
Deli
2108

Podpisana pogodba za »Sanacijo hudournika v Vrzdencu pri cerkvi Sv. Kancijana«

V četrtek (30. 03. 2017) je v prostorih Občine Horjul, župan Janko Prebil, podpisal pogodbo za izvedbo »Sanacije hudournika v Vrzdencu pri cerkvi Sv. Kancijana«. Pogodba je podpisana s podjetjem Euro grad d.o.o. iz Ljubljane v višini 87.066,41 € (z DDV).

Razpisana sanacijska dela obsegajo ureditev prodnih pregrad, ureditve brežine in dna hudournika ter razcevitev dela vodotoka. Izvajalec bo z izvajanjem del pričel predivoma v sredo 5. aprila 2017 ter z deli zaključil konec maja 2017.

Na podlagi pridobljenega vodnega soglasja iz strani Direkcije RS za vode je občina 13.03.2017 objavila javni razpis za izbiro najugodnejšega izvajalca ter prejela osem ponudb, pri čemer je podjetje Euro grad d.o.o. ponudilo najnižjo ceno.

Ob tem naprošamo stanovalce Vrzdenca in lastnike parcel ob gradbišču, da sanacijska dela sprejemajo potrpežljivo saj bo sanacija, tudi v primeru večjih nalivov, preprečila morebitna poplavljanja Vrzdenca.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi