Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
4°C
0°C
JUTRI
5°C
-2°C
2873

Objava javnega razpisa za PODELITEV KONCESIJE za splošno/družinsko medicino v Občini Horjul

Spoštovani,

 

sporočamo vam, da je Občina Horjul objavila javni razpis za podelitev koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti za program splošne in družinske medicine v Občini Horjul, v obsegu 1,2 tima (v celoti ali v več manjših deležih): https://www.horjul.si/objava/307995. Vabimo vas, da si razpis preberete, predvsem pa bomo veseli, če se boste nanj prijavili. Rok za prijavo je torek, 10.11.2020, do 10. ure dopoldne.

 

Prav tako vas prosimo, da sporočilo posredujete znancem in kolegom, ki bi jih razpis utegnil zanimati. Naj na tem mestu še navedemo, da je Občina Horjul pripravljena sofinancirati del stroškov oz. je pripravljena prisluhniti željam kandidatov. 

 

Za kakršna koli dodatna vprašanja in informacije smo vam na voljo na tel. št.: 01 7591 123 ali 040 350 273 ali preko e-mail: ursa.remskar@horjul.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi