Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
2°C
-3°C
JUTRI
2°C
-6°C
Deli
2873

Novi proračun v postopku sprejemanja

Na 15. redni seji občinskega sveta je bil obravnavan predlog proračuna za leto 2018, ki ga je občinski svet potrdil in poslal v javno obravnavo, ki je potekala od 29. novembra do 7. decembra. Dopolnjen predlog proračuna za leto 2018 bo svetnikom predstavljen na naslednji seji, ki bo predvidoma decembra. Če se bodo svetniki z dopolnjenim predlogom strinjali, bo proračun za leto 2018 sprejet. Vsa priprava je temeljila na sodelovanju občinskih organov in posameznih krajevnih skupnosti, kjer so zbirali predloge in določili vrstni red načožb. Večina predlogov je upoštevana in bo v prihodnjem letu tudi uresničena. Žal pa mnoge aktivnosti, kot so predvsem gradbene investicije in urejanje ter pridobivanje ustreznih dokumentov, ki trenutno potekajo v celotni občini, ne dovoljujejo, da bi ugodili vsem željam in predlogom. Predlog proračuna je bil med prvim branjem podprt in sprejet soglasno.

 

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij