Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 13.12.2017

oblačno
Danes bo oblačno s padavinami. Po nižinah v notranjosti bo ob močnejših padavinah večinoma snežilo, sicer pa rahlo deževalo. Popoldne bodo padavine oslabele in do večera povečini prehodno ponehale. V Vipavski dolini in na Krasu bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 5, na Primorskem do 10 °C.
4°C | 2°C
četrtek, 14.12.2017
2°C | 6°C
petek, 15.12.2017
6°C | 8°C
sobota, 16.12.2017
1°C | 4°C
nedelja, 17.12.2017
-4°C | 1°C
Opozorila
Sreda, 13.12.2017 ob 9h
Nekatere reke v zahodni, osrednji in južni Sloveniji bodo danes še poplavljale.
4°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Novi proračun v postopku sprejemanja


OBČINSKE

| |
07.12.2017      12:58
A A

Novi proračun v postopku sprejemanjaDeli:

Na 15. redni seji občinskega sveta je bil obravnavan predlog proračuna za leto 2018, ki ga je občinski svet potrdil in poslal v javno obravnavo, ki je potekala od 29. novembra do 7. decembra. Dopolnjen predlog proračuna za leto 2018 bo svetnikom predstavljen na naslednji seji, ki bo predvidoma decembra. Če se bodo svetniki z dopolnjenim predlogom strinjali, bo proračun za leto 2018 sprejet. Vsa priprava je temeljila na sodelovanju občinskih organov in posameznih krajevnih skupnosti, kjer so zbirali predloge in določili vrstni red načožb. Večina predlogov je upoštevana in bo v prihodnjem letu tudi uresničena. Žal pa mnoge aktivnosti, kot so predvsem gradbene investicije in urejanje ter pridobivanje ustreznih dokumentov, ki trenutno potekajo v celotni občini, ne dovoljujejo, da bi ugodili vsem željam in predlogom. Predlog proračuna je bil med prvim branjem podprt in sprejet soglasno.

 

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 454
Izšla: 27.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.