Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.02.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo in marsikje vetrovno. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -12, na Goriškem in ob morju okoli -2.
-8°C | -3°C
torek, 26.02.2018
-10°C | -4°C
sreda, 27.02.2018
-10°C | -4°C
četrtek, 28.02.2018
-10°C | -4°C
petek, 01.03.2018
-9°C | -3°C
Opozorila
Sobota, 24.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo do noči na torek ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-8°C
-3°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Novi proračun v postopku sprejemanja


OBČINSKE

| |
07.12.2017      12:58
A A

Novi proračun v postopku sprejemanjaDeli:

Na 15. redni seji občinskega sveta je bil obravnavan predlog proračuna za leto 2018, ki ga je občinski svet potrdil in poslal v javno obravnavo, ki je potekala od 29. novembra do 7. decembra. Dopolnjen predlog proračuna za leto 2018 bo svetnikom predstavljen na naslednji seji, ki bo predvidoma decembra. Če se bodo svetniki z dopolnjenim predlogom strinjali, bo proračun za leto 2018 sprejet. Vsa priprava je temeljila na sodelovanju občinskih organov in posameznih krajevnih skupnosti, kjer so zbirali predloge in določili vrstni red načožb. Večina predlogov je upoštevana in bo v prihodnjem letu tudi uresničena. Žal pa mnoge aktivnosti, kot so predvsem gradbene investicije in urejanje ter pridobivanje ustreznih dokumentov, ki trenutno potekajo v celotni občini, ne dovoljujejo, da bi ugodili vsem željam in predlogom. Predlog proračuna je bil med prvim branjem podprt in sprejet soglasno.

 

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!