Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
3°C
3°C
JUTRI
1°C
-2°C
1418

Javni razpis za najem športne dvorane pri OŠ Horjul za dejavnost športa za leto 2017/2018

Objavljamo Javni razpis za najem športne dvorane pri OŠ Horjul za dejavnost športa za leto 2017/2018.

Zainteresirana društva, skupine, javni zavodi, organizacije, fizične osebe in podjetja naj svojo pisno vlogo za uporabo športne dvorane pri OŠ Horjul oddajo na naslov Občine Horjul ali po elektronski pošti obcina@horjul.si. Več informacij o razpisu in dokumentacijo lahko dobite na sedežu občine ter na telefonski številki 01/ 7591 120 oz. mojca.jazbar@horjul.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij