Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 24.06.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno. Nastale bodo posamezne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 °C.
12°C | 22°C
ponedeljek, 25.06.2018
13°C | 22°C
torek, 26.06.2018
12°C | 23°C
sreda, 27.06.2018
11°C | 23°C
četrtek, 28.06.2018
14°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 24.6.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Javni poziv za sterilizacijo in kastracijo ......


OBČINSKE

| |
06.09.2016      12:09
A A

Javni poziv za sterilizacijo in kastracijo mačk v Občini Horjul v letu 2016Deli:

Občina Horjul se je odločila, da v jesenskih mesecih 2016 izvede akcijo sofinanciranja sterilizacije in kastracije lastniških mačk iz svoje občine. Akcija bo trajala do porabe sredstev, ki jih je v proračunu na voljo 500 evrov. Na javni poziv se lahko prijavijo lastniki mačk, ki imajo stalno bivališče in tudi dejansko živijo na območju Občine Horjul. Posameznemu lastniku (gospodinjstvu) bo občina namenila sredstva za sterilizacijo ali kastracijo največ dveh (2) živali. Izbrani izvajalec veterinarske storitve, ki je predmet tega poziva, je ZAVOD MAČJA HIŠA, Bernekerjeva ulica 43, 1000 Ljubljana.
Lastniki živali, ki izpolnjujejo pogoje za sodelovanje na tem javnem pozivu, izpolnijo prijavni obrazec in ga predajo izbranemu izvajalcu veterinarskih storitev. Prijavni obrazec je na voljo v veterinarski ambulanti, na spletni strani in v glavni pisarni Občine Horjul v času uradnih ur. Občanom priporočamo, da s seboj v ambulanto prenesejo tudi osebni dokument.

Na podlagi izpolnjenega prijavnega obrazca bo poseg sterilizacije ali kastracije mačke po tem pozivu zaradi sofinanciranja Občine Horjul za lastnika cenejši za 25 evrov po živali, pri čemer bodo vse muce brez doplačila tudi čipirane. Lastnik živali bo tako plačal le 24 evrov za sterilizacijo mačke in 12 evrov za kastracijo mačka.

 

DODATNE INFORMACIJE: za informacije glede javnega poziva se v času uradnih ur Občine Horjul obrnite na Urško Marolt, telefon: 01 75 91 123, elektronska pošta: urska.marolt@horjul.si. Pojasnila in dodatne informacije glede sterilizacije in kastracije mačk pa nudi ZAVOD MAČJA HIŠA (info@macjahisa.si ali 040 937 959).

 Javni poziv za sterilizacijo in kastracijo mačk
 Prijavni obrazec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!