Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine: Občine:
DANES
25°C
4°C
JUTRI
26°C
6°C
Oceni objavo

Izgradnja kanalizacije in komunalne infrastrukture Žažar se nadaljuje kljub mrazu

Dela na pomembni občinski infrastrukturi se kljub zimskemu času nadaljujejo. Izvajajo se na več odsekih hkrati, in sicer se gradi kanal o1 in o1 -5.

V ponedeljek, 6. 2. 2023, se je začela izgradnja na kanalu o1 na cesti Vrzdenec–Žažar–Ligojna v središču naselja Žažar. Zaradi del bo popolna zapora omenjene ceste med javno potjo Pusta njiva–Štanta (proti pasjemu zavetišču) ter javno potjo Kajndol–Žažar (cesta priti Podlipi). Popolna zapora bo predvidoma do začetka marca, njena dolžina pa bo odvisna predvsem od sestave terena in vremenskih okoliščin.

Posebej opozarjamo, da na omenjenem odseku vožnja skozi naselje Žažar do preklica ni mogoča. Prosimo vas, da upoštevate usmerjevalne table, ki so nameščene na omenjenih lokacijah, da bo delo izvajalcev lahko čim hitreje in nemoteno potekalo naprej.

Besediklo in foto: Peter Kavčič

Oglejte si tudi