Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
2°C
-3°C
TOR.
2°C
-5°C
Deli
2873

Izgradnja in dograditev javne razsvetljave

Dne 9.10.2017 je bila s podjetjem Gutnik d.o.o. podpisana pogodba za izgradnjo in dograditev JR v Občini Horjul. Dela se bodo pričela predvidoma v tem tednu. Dela bodo potekala po naslednjem razporedu:
- Zemeljska dela Lesno Brdo
- Zemeljska dela Kovinos Horjul
- Zemeljska dela Graben Vrzdenec

Po končanih zemeljskih delih  sledi poelektritev, postavitev kandelabrov in aktivacija. Prestavile se bodo tudi 3 obstoječe solarne luči na nova mesta. Dela bodo predvidoma končana v konec meseca novembra. Prosimo vas za sodelovanje in razumevanje v primeru polzapore ali zapore cest, da se zadeva čimprej izvede in zasvetijo nove luči v že temen jesenski večer.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij