Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli
2873

Del Stare ceste z novo podobo

V četrtek, 31. avgusta, je bilo slovesno na Stari cesti v Horjulu ob zaključki projekta Sanacija vodotoka Stojanšek in rekonstrukcija spodnjega dela Stare ceste v Horjulu. Zbrane je nagovoril župan Janko Prebil, ki je poudaril pomembnost ureditve vodotoka Stojanšek in obnove ceste za prebivalce tega dela Horjula. Prisotnim je nekaj besed namenil tudi direktor podjetja Euro grad g. Letić, ki se je stanovalcem zahvalil predvsem za dobro sodelovanje in strpnost v času del. Po zdravici pa je ob sladkih domačih dobrotah sledilo še prijetno druženje. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!