Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
32°C
16°C
TOR.
32°C
18°C
Deli

Nepravilno odlaganje odpadkov na Lesnem Brdu

Vaščani Lesnega Brda v občini Horjul zadnje čase opažamo nepravilno odlaganje odpadkov ob zabojnike na ekološkem otoku ob glavni cesti. Že po nekaj dnevih od zadnjega praznjenja zabojnikov je predvsem zabojnik z embalažo poln, poleg  njega pa so odložene vreče, v katerih so tudi odpadki, ki tja ne sodijo (npr. dežniki, otroški sedeži, večji sodi, keramični okrasni predmeti, gume …). Opaziti je bilo, da to počnejo tudi prebivalci  sosednjih občin oziroma naselij (Drenov Grič, Brezje pri Dobrovi), kar je razvidno z etiket z naslovi na določenih smeteh. Nič nimamo proti, da se smeti odlagajo v ustrezen zabojnik, ki je na javnem mestu, je pa zelo neodgovorno, če se smeti odlagajo poleg zabojnika in to tudi takšne, ki tja sploh ne sodijo. V vasi in tudi drugje v občini ima vsaka hiša svoje zabojnike, tudi za embalažo. Tisti, ki jih nimate ali ne želite imeti, pa imejte vsaj toliko obraza, da za svoje smeti ustrezno poskrbite sami, ne pa da jih odlagate pri “sosedih”.

 

Vaščanka Lesnega Brda

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi