Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
2873

Rok'n'band v Prosvetnem domu

V soboto, 3. marca je v Prosvetnem domu v Horjulu zazvenelo v ritmu rokenrola. Ena najbolj prepoznavnih zasedb pri nas je le nekaj dni pred praznikom dneva žena poskrbela za lepo darilo, saj so poleg svojih legendarnih pesmi zaigrali tudi nekaj rockovske klasike.

Band je odigral svoje "železni repertoar", pri nekaj pesmih pa so sodelovale članice dekliške vokalne skupine Desetinke iz osnovne šole iz Borovnice. Zborček je z bendom zapel pesmi Jagode in čokolada ter Nika. Skupaj z zasedbo Rok'n'banda pa se je domači publiki predstavila tudi Teja Nagode, talentirana vsestranska glasbenica, ki je sicer članica Mešanega pevskega zbora Prosvetnega društva Horjul. Skupaj so zapeli romantično balado Vedno bom le tebe ljubil, ponarodelo pesem zasedbe Pepel in kri, Dan ljubezni, za konec pa še energično Proud Mary. Rok'n'band in gostje so poskrbeli za odlično vzdušje saj lahko rečemo, da je v koncertu užival sleherni obiskovalec, žal pa odličen koncert obiskalo manj ljudi, kot so organizatorji pričakovali.

 

Peter Kavčič, foto: arhiv Prosvetni dom Horjul

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij