Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Praznik rož obiskali tudi pevci


KULTURA, DRUŠTVA

| |
03.06.2018      9:14
A A

Praznik rož obiskali tudi pevciDeli:

V soboto, 26. maja, smo se člani mešanega pevskega zbora PD Horjul odpravili na še zadnji nastop ob zaključku letošnje sezone. Povabili so nas na Praznik rož, ki je obsegal večdnevno dogajanje na kamniških ulicah, in v parku Evropa v starem mestnem jedru smo odpeli nekaj svojih pesmi. Seveda smo izbrali take, ki nas spominjajo na cvetje, rože, pomlad, ljubezen. V čudovitem vremenu ob košati lipi smo s pesmijo povedali, kar smo lahko. Nastop je izzvenel v vsesplošno zadovoljstvo nas, poslušalcev in zborovodje, tako da smo s prešernimi občutki odšli na zasluženo malico v okrepčevalnico Orient.

Za MePZ Horjul Primož Bizjan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!