Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
22°C
8°C
JUTRI
13°C
9°C

Poziv na brezplačno testiranje za COVID-19 v horjulski ambulanti

Hitro prostovoljno testiranje je v zadnjem mesecu pomenilo velik korak naprej v boju proti pandemiji, saj se je izkazalo, da mnogi ljudje brez kakršnih koli simptomov okužbe nehote širijo virus naprej. S testiranjem lahko morda prav vi pomagate in preprečite vnos virusa v vašo družino, med prijatelje ali med starejše ljudi, ki so po statističnih podatkih najbolj ranljiva skupina.

Test lahko opravite v Horjulu. Z januarjem je namreč v Horjulu pričela delovati nova ambulanta splošne medicine Studio R pod okriljem Skupinske prakse, ki opravlja tudi hitre antigene teste za COVID-19. Zato obveščajo vse, ki bi se želeli brezplačno testirati na hitrem antigenskem testu za COVID-19, da sedaj to lahko opravite v ambulanti Studia R v Horjulu, na naslovu Slovenska cesta 17, 1354 Horjul. Za testiranje v Horjulu se je treba predhodno najaviti na telefonsko številko 051 400 085 ali 051 400 080 oziroma na e-naslov horjul@skupinskapraksa.si, v času od ponedeljka do četrtka od 08:00 do 18:00 ure in v petek od 08:00 do 13:00 ure. Ob klicu oziroma v e-sporočilu se opredelite za brezplačno testiranje s hitrimi antigenskimi testi za diagnostiko COVID-19 v Horjulu. Sporočite vaše rojstne podatke, kontaktne podatke (telefon, elektronska pošta) ter številko ZZZS (iz kartice). Na občini upajo, da bodo s tovrstnimi ukrepi uspeli zajeziti nepotrebno širjenje te bolezni.


Peter Kavčič, foto: občinski arhiv


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi