DANES
14°C
4°C
JUTRI
17°C
5°C

zaposlitev

Pomurska regija
Četrtek, 28. Marec. 2024

Poslovni sekretar (m/ž)

NALOGE IN ODGOVORNOSTI: izvajanje tajniških opravil, pripravljanje in izdajanje ustreznih dokumentov, pisanje zapisnikov, sprejemanje in komuniciranje s strankami...
Četrtek, 14. Marec. 2024

Kuhar, m/ž, Gornja Radgona

Delovne naloge: Samostojno kuhanje in priprava jedi v skladu z našim menijem, vodenje in poznavanje dokumentacije HACCP, organiziranje dela in zagotavljanje visoke kakovosti in okusnosti,...
Ponedeljek, 18. Marec. 2024

Pomočnik vodje strežb (m/ž)

Družba Sava Turizem d. d. vabi v svojo ekipo v Terme 3000 visoko motivirano osebo za delovno mesto POMOČNIK VODJE STREŽB (m/ž) Kraj dela: Moravske Toplice
Sobota, 02. Marec. 2024

Prodajalec (m/ž)

Zaradi širitve poslovanja iščemo prodajalce v poslovalnici Murska Sobota.

Asistent v prodaji - izvoz (m/ž)

Od tebe pričakujemo: VI. stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri, aktivno znanje angleškega jezika..

Delavec na brizgalnem stroju (m/ž)

V kolikor vas je oglas pritegnil in vas zanima delovno mesto, vas vabimo k prijavi na elektronski naslov bettina.rogac@salax.si. Za več informacij o delovnem mestu smo za vas na voljo na tel. št. 040 585 270. Oglas za prosto delovno mesto si lahko ogledate tudi na naši spletni strani: https://salax.si/zaposlitev/nastavljalec-strojev-m-z