Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
6°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Z energijsko medicino proti prehladu in proti ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
06.11.2014      16:06
A A

Z energijsko medicino proti prehladu in proti raku


4. delavnica Energijske medicine


Deli:

S preprostimi vajami in tehnikami lahko odženete prehlad, virozo v začetni fazi, lahko preprečite nastanek hujših bolezni, in če ste že bolni, si z energijsko medicino pomagate k hitrejšemu in bolj učinkovitemu zdravljenju,  Če čakate na operacijo, vam bodo vaje okrepile imunski sistem in celoten organizem, da jo boste lažje prestali. in hitreje ter bolje okrevali..... Določeni prijemi lajšajo in odpravijo različne bolečine, glavobole....

 

Strokovnjaki so že ugotovili,, da bolniki, ki pri zdravljenju dodatno uporabljajo tehnike energijske medicine, okrevajo za  okoli 40 odstotkov  hitreje kot bolniki, ki tega ne prakticirajo. Izkušnje  po svetu pa kažejo, da  je tisoče ljudi  z energijsko medicino, še posebej po zaslugi svetovne  zdravilke, avtorice tehnik in vaj  Donne Eden, premagalo celo tako hudo bolezen kot je rak.

 

Vabljeni na 4. delavnico  "Energijske medicine" v torek, 11. novembra ob 18. uri v Mestno knjižnico Grosuplje.  Vstop je prost.

 

Delavnico bo vodila  Ana Vatovec, poznavalka psihologije,  astrologije, numerologije,  energijske medicine in energijske psihologije, ki pravi:  »Spretnosti, ki sem se jih sama naučila in preizkusila skozi  življenje, predvsem v težkih življenjskih preizkušnjah, bom delila z vami.  Če uspeva meni, zakaj ne bi tudi vam?!«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!