Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, deloma plohe in nevihte, ki so že zajele severozahodne kraje, se bodo razširile na vso Slovenijo ter od severa ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Z energijsko medicino proti prehladu in proti ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
06.11.2014      16:06
A A

Z energijsko medicino proti prehladu in proti raku


4. delavnica Energijske medicine


Deli:

S preprostimi vajami in tehnikami lahko odženete prehlad, virozo v začetni fazi, lahko preprečite nastanek hujših bolezni, in če ste že bolni, si z energijsko medicino pomagate k hitrejšemu in bolj učinkovitemu zdravljenju,  Če čakate na operacijo, vam bodo vaje okrepile imunski sistem in celoten organizem, da jo boste lažje prestali. in hitreje ter bolje okrevali..... Določeni prijemi lajšajo in odpravijo različne bolečine, glavobole....

 

Strokovnjaki so že ugotovili,, da bolniki, ki pri zdravljenju dodatno uporabljajo tehnike energijske medicine, okrevajo za  okoli 40 odstotkov  hitreje kot bolniki, ki tega ne prakticirajo. Izkušnje  po svetu pa kažejo, da  je tisoče ljudi  z energijsko medicino, še posebej po zaslugi svetovne  zdravilke, avtorice tehnik in vaj  Donne Eden, premagalo celo tako hudo bolezen kot je rak.

 

Vabljeni na 4. delavnico  "Energijske medicine" v torek, 11. novembra ob 18. uri v Mestno knjižnico Grosuplje.  Vstop je prost.

 

Delavnico bo vodila  Ana Vatovec, poznavalka psihologije,  astrologije, numerologije,  energijske medicine in energijske psihologije, ki pravi:  »Spretnosti, ki sem se jih sama naučila in preizkusila skozi  življenje, predvsem v težkih življenjskih preizkušnjah, bom delila z vami.  Če uspeva meni, zakaj ne bi tudi vam?!«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!