Logo MojaObčina.si

Grosuplje

DANES
8°C
-3°C
JUTRI
10°C
2°C

Tradicionalni občinski test hoje na 2 km

Kljub koroni smo tudi letos v sodelovanju z Občino Grosuplje uspeli izvesti tradicionalni občinski test hoje na 2 km, ki je potekal v soboto, 3. oktobra 2020, med 8:30 in 12:00 po Poti zdravja, od pokopališča Resje proti Spodnji Slivnici. Udeleženci ste s pomočjo usposobljenih zdravstvenih delavcev ZD Grosuplje testirali svojo telesno pripravljenost ter dobili priporočila za telesno dejavnost.

Veseli smo, da je bila udeležba velika, saj ste s tem pokazali, da vam je mar za svoje zdravje in se zavedate pomena gibanja tudi ko zdravstveno stanje v svetu ni rožnato. 

Hvala Pekarni Grosuplje, ki je tudi tokrat poskrbela za zdrav prigrizek z donacijo svojih zdravih kruhkov, radiu Zeleni val za oglaševanje in branje obvestil na njihovem radiu, Občini Grosuplje za promocijo in sodelovanje pri projektu, tiskarni Partner Graf za tisk letakov in plakatov, predvsem pa vsem sodelujočim zaposlenim ZD Grosuplje in udeležencem testa hoje.

Bodite aktivni in skrbite za svoje zdravje!
 

Manca Grum, dipl. fizioterapevtka,

ZVC Grosuplje

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi