Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Energijska medicina


OBVESTILA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
09.09.2014      22:33
A A

Energijska medicina


Medicina sodobnega časa, imenovana tudi vibracijska, kvantna, ki jo lahko prakticira vsakdo


Deli:

Z energijsko medicino nad utrujenost, živčnost, stres, depresijo, bolezen... Vstajate bolj utrujeni, kot ste  legli, ste pogosto že čisto na koncu z močmi, pa imate še kup dela? Vas premagujejo dvomi in strahovi pred pomembnimi razgovori, nalogami..? Pogosto obolevate ali vas kaj boli?

 

Vaše telo je sposobno zdraviti samo sebe. Obstajajo preproste tehnike, s katerimi lahko vsakdo od nas  ponovno požene svojo energijo po telesu, se pomiri, poveča svojo sposobnost koncentracije in učinkovitosti ter premaga celo bolezen.  Eno najuspešnejših sodobnih tehnik samozdravljenja uči in uspešno prakticira svetovno znana zdravilka Donna Eden.  

 

Vabljeni na brezplačno delavnico energijske medicine  »5-minutna dnevna rutina« v torek, 16. septembra 2014  ob 18. uri v Mestno knjižnico Grosuplje.  Na delavnici se boste naučili nekaj učinkovitih, preprostih vaj (po Donni Eden) za dvig energije, povečanje vitalnosti, zbranosti, odpravljanje psihične napetosti, miselne prenatrpanosti in krepitev imunskega sistema ter nekaj vaj, s katerimi si na enostaven način pomagamo  v kriznih  situacijah.

 

Vsi, ki ste delavnico obiskali že julija, ponovno vabljeni na obnovitev in še dopolnitev znanja ter izmenjavo izkušenj. Vaje in tehnike 5-minutne dnevne rutine  predstavljajo osnovo za nadaljnje delavnice energijske medicine, ki bodo sledile v jeseni. Tema naslednje delavnice bo:  kako sprostimo napetost  pri čustvenih šokih, kako sprostimo nakopičen stres, kako sprostimo jezo,  kako preženemo strah, tremo pred razgovorom za službo, pred nastopom, kako odpravimo glavobol zaradi pritiskov (stresa),  alergijski glavobol...

 

Delavnico bo vodila  novinarka  Ana Vatovec, drugače tudi poznavalka psihologije,  astrologije, numerologije ter vaj in tehnik energijske medicine in energijske psihologije , ki pravi:  »Spretnosti, ki sem se jih sama naučila in preizkusila skozi  življenje, predvsem v težkih življenjskih preizkušnjah, bom delila z vami.  Če uspeva meni, zakaj ne bi tudi vam?!«

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!