Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, dopoldne bo po nižinah še megleno. Občasno bodo nastajale kratkotrajne plohe. Zvečer bo ponekod zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 8, na Primorskem do 13 °C.
2°C | 6°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 9°C
torek, 21.11.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
6°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Študentski klub Groš odprl prenovljene ......


SREDNJA ŠOLA, VISOKO ŠOLSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
28.04.2014      14:07
A A

Študentski klub Groš odprl prenovljene prostoreDeli:

V petek, 18. aprila 2014, je slovesno odprl svoje prenovljene prostore Študentski klub Groš. Ttrak so prerezali vodja investicije in do pred kratkim predsednik Študentskega kluba Groš Uroš Vodopivec, aktualni predsednik Študentskega kluba Groš Gašper Kus in župan občine Grosuplje dr. Peter Verlič.


Županu dr. Petru Verliču, članom in članicam Študentskega kluba Groš, pa tudi vsem nekdanjim članom in članicam Študentskega kluba Groš, oziroma kot radi pravimo, vsem »Groševcem« in »Groševkam«, je dobrodošlico na otvoritvi prenovljenih prostorov Študentskega kluba Groš izrekel vodja investicije in do pred kratkim predsednik Študentskega kluba Groš Uroš Vodopivec.


V soboto, 19. aprila, se je v GROŠu odvila otvoritvena žurka, na kateri je za vzdušje skrbel Dee Jay D3CO. Z dogodkom se je otvoril tudi dnevni bar Hotspot caffe & club, kjer se bo še veliko dogajalo.

Cilj prenove naših prostorov je, da postanejo stičišče domače mladine, da lahko mladim omogočimo svoj študentski kotiček bližje doma. Obnovljeni prostori bodo namreč poleg novega in bolj modernega videza ponudili tudi vsebinsko prenovitev in obogatitev. Spodnji prostor je z odprtjem dnevnega bara Hotspot caffe & club, postal prostor za druženje, zabavo in pogovore študentov, mladih in vseh ostalih, ki si želijo nekaj novega, zanimivega in drugačnega.

 

V zgornjih prostorih odpiramo prvo študentsko info točko, kjer bodo člani deležni mnogih ugodnosti, kot so poceni kopiranje, brezplačni internet, predavanja in več. Odpiralni čas je vsak dan razen v nedeljo in med prazniki. V ponedeljek, sredo, petek in soboto od 17 h do 20 h ter v torek in četrtek od 9 h do 12 h bo na info točki vedno prisoten nekdo od nas, ki vam bo predstavil nove projekte, podal informacije, med tem časom pa se boste lahko prijavili tudi na različne dogodke. Pa vendar, tudi če nimate nobenega od naštetih opravkov, vseeno lepo vabljeni v naše prostore, kjer se lahko družimo ter zabavamo ob družabnih aktivnostih (ročni nogomet, tarok, druženje ob filmu, ipd.).

 

Viri (tekst in foto):

http://www.grosuplje.si/otvoritev-prenovljenih-prostorov-tudentskega-kluba-gro.html  in

http://www.klub-gros.com/Prispevek/3960/sk-gros-odprl-studentsko-info-tocko
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!