Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in delu Notranjske zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V nedeljo na All-Starsu kar 4 naši ......


ŠPORT

| |
27.12.2013      10:07
A A

V nedeljo na All-Starsu kar 4 naši košarkarjiDeli:

Leto je naokrog in znova, že 23. zapored, je napočil čas za tradicionalni All Stars. Tega bo v nedeljo, 29. decembra 2013, gostila Dvorana Brinje v Grosupljem, kjer pričakujemo pravi spektakel in polne tribune.

Del košarkarskega spektakla bo tudi zadnja, šesta tekma celodnevnega dogodka, v kateri se boste ob 20.00 (tudi v neposrednem prenosu na Šport TV) pomerili najboljši košarkarji Lige Telemach na tekmi med ekipo Eda Murića in ekipo Nebojše Joksimovića. Med samo tekmo pa se bo, kot ponavadi odvijalo tudi tekmovanje v zabijanju, tekmovanje v metanju trojk, ter tekmovanje v Sonyjevem izzivu. Kot smo že povedali bosta na tekmi zvezd nastopila tudi dva košarkarja Grosuplja in sicer Matej Krušič in Ousman Krubally. Da bo naš klub številčno zastopan tudi na drugih tekmovanjih, pa bosta poskrbela Marko Antonijević, ki bo nastopil v tekmovanju trojk, ter Žan Jerman, ki bo skupaj s Krušičem nastopil naSonyjevem izzivu. Da bo KK Grosuplje zastopan v prav vsakem tekmovanju, pa bo poskrbel Krubally, ki bo nastopil tudi na tekmovanju v zabijanju.


Poleg vseh vrst tekmovanj pa Vam tudi tokrat pripravljamo izvrsten spremljevalni program, ki bo vseboval akrobatsko skupino Dunking Devils, plesno skupino Glam,ognjeno predstavitev, ter kopico nagradnih iger za vse obiskovalce.

 

Letošnji All-Stars v Grosupljem bo prvič v vsej svoji zgodovini imel tudi dobrodelno noto, saj sta organizatorja dogodka KZS in KK Grosuplje priskočila na pomočlokalni fundaciji Drevored, ki bo z zbiranjem hrane priskočila na pomoč ogroženim grosupeljskim družinam.

 

Torej razlogov za obisk košarkarskega spektakla je več kot dovolj in zaradi velikega zanimanja si svoje vstopnice (8€) zagotovite že v predprodaji in sicer na vseh Eventimovih prodajnih mestih, ter Petrolovih servisih. Dan pred tekmo in na dan tekme pa bodo vstopnice na voljo po 10€.

Se vidimo v nedeljo!

 

Marko Antonijević
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!