Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
10°C | 13°C
torek, 23.10.2017
7°C | 13°C
sreda, 24.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Konec tedna na sporedu osem tekem mladinskih ......


ŠPORT

| |
10.01.2014      18:38
A A

Konec tedna na sporedu osem tekem mladinskih selekcij



Deli:

Poleg članske ekipe Košarkarskega kluba Grosuplje, ki se bo v manj kot petih dneh na domačem parketu v soboto še drugič pomerila s košarkarji Zlatoroga, bo ta konec tedna na sporedu še osem tekem mladinskih ekip. 

 

Mladinci bodo v nedeljo odigrali še zadnjo domačo tekmo v prvem delu tekmovanja. Tokratni nasprotnik naših košarkarjev bodo košarkarji Splošne plovbe Portorož, ki so naše košarkarje sredi novembra ugnali za kar 22 točk.

 

Z drugim delom tekmovanja pa ta vikend pričenjata obe kadetski ekipi ter obe ekipi najmlajših pionirjev. Kadeti A bodo prvo tekmo drugega dela državnega prvenstva odigrali pred domačim občinstvom in sicer se bodo v soboto v Športni dvorani Brinje pomerili s košarkarji Litije. V drugem delu tekmovanja pa se bodo naši košarkarji pomerili še z naslednjimi ekipami: KŠ Sani Bistrica, AKK Branik in Dravograd Koroška A. Kadeti B pa bodo prvo tekmo drugega dela odigrali v gosteh. Njihov nasprotnik bo ekipa Krvavec Botana. Naše košarkarje pa v drugem delu tekmovanja čakajo še naslednji naspotniki: Lastovka Domžale, Šenčur Gorenjska gradbena družba in Helios Domžale B. 

 

Poleg mladincev in kadetov A pa se bodo domačemu občinstvu v soboto predstavili tudi najmlajši pionirji, ki zastopajo barve ekipe Grosuplje "BELI". Grosupeljčani se bodo na prvi tekmi pomerili s košarkarji iz Novega mesta, na drugi tekmi pa s Pingvini iz Ljubljane. Omenjeni turnir se bo od 10.00 ure dalje odvijal na Osnovni šoli Louisa Adamiča, Tovarniška 14, Grosuplje. V goste pa se bodo podali najmlajši pionirji, ki zastopajo barve ekipe Grosuplje "ZELENI". Prvi turnir v drugem delu tekmovanja bo potekal v telovadnici Gimnazije Moste, naši košarkarji pa se bodo pomerili s košarkarji Slovana in Logatca. 

 

Starejši pionirji A pa bodo v nedeljo odigrali prvo tekmo 4. kroga tekmovanja Mini pokal SPAR. Kot smo na naši spletni strani že poročali jim je žreb za nasprotnika določil košarkarje iz Škofje Loke, ki so našim fantom v letošnji sezoni že zadali štiri poraze in jim tako preprečili uvrstitev med najboljših osem ekip. Zato se nam zagotovo obeta napet obračun, ki si ga lahko ogledate v nedeljo ob 14.00 uri v Športni dvorani Trata v Škofji Loki. Povratno srečanje pa bo na sporedu v nedeljo, 19.01.2014 ob 10.00 uri v telovadnici OŠ Louisa Adamiča, Tovarniška 14, Grosuplje.

 

 Spored tekem:  


Mladinci, 1. SKL, Zahod, 13. krog:

Grosuplje - Splošna plovba Portorož

Nedelja, 12.01.2014, 15.30, ŠD Brinje, Grosuplje. 


Kadeti A, 1. SKL, Vzhod A2, 4. krog:

Grosuplje A - Litija

Sobota, 11.01.2014, 9.30, ŠD Brinje, Grosuplje. 


Kadeti B, 2. SKL, skupina B2, 2. krog:

Krvavec Botana - Grosuplje B

Sobota, 11.01.2014, 10.00, ŠD Cerklje, Cerklje na Gorenjskem. 


tarejši pionirji A, Mini pokal SPAR, 4. krog, 1. tekma:

LTH Castings - Grosuplje A

Nedelja, 12.01.2014, 14.00, ŠD Trata, Škofja Loka. 


Najmlajši pionirji, Grosuplje "BELI", 1. SKL, Center A1, 1. krog:

Grosuplje "BELI" - Krka "ZELENI"

Sobota, 11.01.2014, 10.00, OŠ Louisa Adamiča, Grosuplje.

Grosuplje "BELI" - Pingvini Ljubljana

Sobota, 11.01.2014, 13.00, OŠ Louisa Adamiča, Grosuplje. 


Najmlajši pionirji, Grosuplje "ZELENI", 1. SKL, Zahod 2 A2, 1. krog:

Slovan B - Grosuplje "ZELENI"

Sobota, 11.01.2014, 12.30, Gimnazija Moste, Ljubljana.

Grosuplje "ZELENI" - Logatec

Sobota, 11.01.2014, 13.30, Gimnazija Moste, Ljubljana.

 

Marko Antonijević




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!