Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, ponekod v severovzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Končana kolesarska akcija "K Mrtinet na ......


ŠPORT, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI

| |
09.10.2013      12:37
A A

Končana kolesarska akcija "K Mrtinet na klobaso"Z zaključka akcije
Z zaključka akcije
Deli:

V nedeljo 6. oktobra smo zaključili s tradicionalno, že 10. po vrsti, kolesarsko akcijo "K Mrtinet na klobaso". Z akcijo smo pričeli 23. marca z blagoslovom koles in kolesarjev pr Mrtinetovi kapelci na šoli in zaključili s piknikom pod Mrtinetovim kozolcem, kjer smo udeležence akcije pogostili z goležem in podelili majice tistim udeležencem, ki so nas obiskali več kot 50krat.


Letošnje akcije se je žal udeležilo nekaj manj kolesarjev kot lani - 425, toda število obiskov je skoraj ostalo enako kot prejšnja leta. Tudi letos se je izkazal gospod Marjan Adamič z zabeleženimi 188 žigi. Ker pri nas šteje samo en žig na dan, je njegovo število obiskov veliko večje, ker nas je večkrat obiskal po dvakrat na dan.


Čestitamo!!!


Vir (tekst in foto): http://www.prmrtinet.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!