Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Star kozolec postal čudovit piknik prostor


TURIZEM, POSLOVNE

| |
03.12.2014      15:48
A A

Star kozolec postal čudovit piknik prostorDeli:

Poleg bara Pr'Mrtinet v Lučah po novem stoji res lepo urejen piknik prostor. S prenovo starega kozolca so pričeli spomladi letos, z deli nadaljevali čez poletje in jesen, stari kozolec pa sedaj vse obiskovalce že razveseljuje s svojo novo podobo.

 

Novo podobo kozolca so si v ponedeljek, 1. decembra 2014, ogledali tudi župan dr. Peter Verlič, pooblaščenec župana Iztok Vrhovec in direktor občinske uprave Dušan Hočevar in bili nad videnim navdušeni. Posebej pohvalno je to, da je lastnikoma Ivanu Kastelic in Tatjani Koščak za velik del investicije uspelo pridobiti evropska sredstva. Kot sta dejala sama, bi bila sicer prenova kozolca prevelik zalogaj.

   

Piknik prostor je sedaj s svojim prijetnim ambientom v spodnjem delu ter z otroškim kotičkom z igrali in otroško kino dvorano zgoraj na voljo za različna poslovna srečanja, praznovanja raznih obletnic in za različne rojstnodnevne zabave. Hkrati pa je bar Pr'Mrtinet s svojimi dobrotami tudi odlična turistična točka. Po ogledu katere izmed naših znamenitosti, Županove jame, Tabora Cerovo, Radenskega polja ali pa Magdalenske gore, se zagotovo priležejo dobrote iz kamina, ki jih pripravljajo v baru Pr`Mrtinet.

  

 Vir (tekst): http://www.grosuplje.si/prenovljen-piknik-prostor-prmrtinet.html

Foto: http://www.prmrtinet.si/Piknik_prostor.php 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!