Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Sejem starih knjig in rabljenih učbenikov


LOKALNE SKUPNOSTI, ZAVODI

| |
22.08.2013      10:07
A A

Sejem starih knjig in rabljenih učbenikov


Knjige in malinov’c - 2. sejem knjig in druženja


foto: http://www.drevored.si/
foto: http://www.drevored.si/
Deli:

Druženje, barantanje, knjige, muzika, pravljice, piškoti, malinov’c z gostoma ilustratorjema Milanko Fabjančič in Matejem De Ceccom.  sobota, 24. 8. 2013*, od 9. do 14. ure, Adamičeva ploščad na Kolodvorski cesti v centru Grosuplja. *V primeru dežja bomo sejem prestavili in vas o novem terminu pravočasno obvestili.


Zavod Drevored že drugo leto zapored organizira sejem rabljenih knjig, učbenikov, priročnikov … in vsega kar spominja na knjige. Dogodek, ki ga boste veseli vsi knjižni navdušenci in tisti, ki vam kupček (ne)prebranih knjig zaseda police. Bi želeli prodati, zamenjati, kupiti ali podariti knjigo, ali pa zgolj pobrskati po stojnicah, malo pokramljati in v senci mestnih lip srebati malinov’c v dobri družbi? Potem se vidimo!


Stare knjige - nov dom

Na sejmu boste lahko prodali, podarili ali izmenjali rabljene knjige, priročnike, šolske učbenike, revije … Knjige lahko prodajate sami ali pa jih poklonite Zavodu DREVORED, ki jih bo prodajal na svoji stojnici. Izkupiček bomo namenili za dodatne vsebine sejma naslednje leto. Neprodane knjige se bodo pridružile našemu projektu Zabojček knjig. Naj knjige krožijo, naj bodo za branje in občudovanje. Na voljo bo nekaj stojnic, svoj prodajni prostor pa si lahko uredite tudi sami – postavite lično mizo ali polico, poskrbite za udoben stol …

Brezplačen prodajni prostor si rezervirajte na info@drevored.si. Pišite nam tudi, če želite knjige podariti, lahko jih prinesete tudi na sejem.


Malinov’c z ilustratorji

Letos smo na sejem povabili mlada ilustratorja, da bi z njima pokramljali o knjigah, risbah, malinovcu … obljubljata pa, da bosta med pogovorom poprijela tudi za papir in svinčnik. Z nami bosta …

Milanka Fabjančič

Milanka je z risanko Striček in Psiček zaključila študij na Akademiji za likovno umetnost na smeri slikarstvo. A zase pravi, da ji bolj pašeta oznaki risarka, ilustratorka. Je pogonski motor blagovne znamke Ha ha!, ki jo poganjata s slikarjem Miho Pernetom. Poznate obujene kose emajliranih posod iz legendarne tovarne EMO ali pa odpiljene rokovnike za vsakogar? Milanka je tudi avtorica dolge vrste ilustracij v knjigah, učbenikih, revijah, riše za otroke in odrasle, za podjetja, za snemalne knjige … in za Alana Hranitelja. Punca je za spoznat, vam pravim!


Matej De Cecco

Matej končuje študij na Akademiji za vizualne umetnosti. Je avtor Šnofija, stripa, ki ga z Boštjanom Gorencem Pižamo ustvarjata za mesečnik PIL. Preoblekel je zbirko knjig Dese Muck Blazno resno o… ena izmed njih je nastala kar v stripu. Nič čudnega, saj je Matej sodeloval pri reviji Stripburger kot urednik in prevajalec. Njegove ilustracije vam širijo obzorje v šolskih učbenikih, ob njih lahko “zabijate čas” ob videoigrah, ali pa jih srečate na Cockti.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!