Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Ponovno tatvina nagrobnih vaz na ......


ZAVODI

| |
08.09.2014      18:50
A A

Ponovno tatvina nagrobnih vaz na grosupeljskem pokopališčuDeli:

Spoštovani najemniki grobov,

Obveščamo vas, da so neznani storilci v noči iz sobote na nedeljo, 7.9.2014, izvedli poskus tatvine 19. narobnih vaz, pri čemer so po prvih ugotovitvah  poškodovali tudi en nagrobnik. Pri kaznivem dejanju so bili iz strani varnostne službe odtujene vaze zasačene in predane na policijsko postajo Grosuplje. Storilcev žal niso zasačili.

Pozivamo vas, da čimprej pregledate vašo nagrobno opremo in v primeru tatvine vaze ali poškodovanja nagrobne opreme podate prijavo na policijsko postajo Grosuplje. Tam vam bodo odtujeno vazo tudi vrnili.


Tovrstna dejanja obžalujemo in jih tudi najostreje obsojamo. Najemnike grobnih polj in lastnike nagrobne opreme še enkrat pozivamo, da dragoceno premično in nepremično nagrobno  opremo zavarujejo pri zavarovalnici oziroma uporabljajo takšno premično opremo, ki zaradi njene vrednosti oziroma vrednosti materiala ne bo tarča tatvin.

 

Javno komunalno podjetje Grosuplje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!