Logo MojaObčina.si

Grosuplje

DANES
25°C
14°C
JUTRI
28°C
16°C
1542

OBISK STARODOBNIH VOJAŠKIH VOZIL IZ II. SVETOVNE VOJNE V GROSUPLJEM

Tudi minulo soboto, 15. junija 2019, smo lahko v Grosupljem občudovali jeklene konjičke, ki so nas popeljali kar nekaj let v preteklost, pravzaprav bi lahko rekli, v čas II. svetovne vojne. Iz Ljubljane so se namreč v Grosuplje pripeljali lastniki in ljubitelji vojaških vozil predvsem iz II. svetovne vojne.

Kratek postanek so naredili pri železniški postaji, prijazno dobrodošlico v naši občini pa jim je izrekel župan dr. Peter Verlič. Svojo pot so nato nadaljevali proti Ravnemu Dolu, mimo izvira reke Krke, proti Velikem Globokem, Žužemberku, pa nazaj do Gradišča nad Stično, skozi Polico in do Ljubljane.

Srečanje ljubiteljev vojaških vozil, ki je letos potekalo ob čudoviti reki Krki, je organiziral Jeep club Ljubljana, dvodnevni dogodek pa so poimenovali »Spoznavanje Suhe krajine«.Foto in video: Brane Petrovič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi