Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, deloma plohe in nevihte, ki so že zajele severozahodne kraje, se bodo razširile na vso Slovenijo ter od severa ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Projekt odvajanje in čiščenje odpadne vode v ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
11.09.2013      10:37
A A

Projekt odvajanje in čiščenje odpadne vode v porečju KrkeDeli:

Izvajalec del Riko d.o.o. je pričel z izvedbo projekta »Odvajanje in čiščenje odpadne vode v porečju Krke – 3. sklop«. Gre za skupni projekt občin Grosuplje in  Ivančna Gorica in obsega dva podprojekta »Izgradnja kanalizacije in nadgradnja centralne čistilne naprave v občini Grosuplje« in »Izgradnja kanalizacije in rekonstrukcija centralne čistilne naprave v občini Ivančna Gorica«. Celotna investicijska vrednost znaša 25.578.911 evrov.

 

V okviru prvega podprojekta bo zgrajenih 14.644 metrov nove kanalizacije, sedem črpališč, trije zadrževalni bazeni ter rekonstruirana obstoječa centralna čistilna naprava Grosuplje.

 

Drugi podprojekt pa obsega izgradnjo 5.895 metrov nove kanalizacije, izgradnjo treh novih črpališč in rekonstrukcijo obstoječe centralne čistilne naprave Ivančna Gorica.

 

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Kohezijskega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja okoljske in prometne infrastrukture za obdobje 2007-2013, razvojne prioritete »Varstvo okolja – področje voda«, prednostne usmeritve »Odvajanje in čiščenje komunalnih voda«.

 

Vir (tekst in foto) : http://www.grosuplje.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!