Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Osvežilo se bo.
20°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 31°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 12h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Peka zdravega naravno kvašenega kruha in ......


ZAVODI

| |
08.12.2013      20:02
A A

Peka zdravega naravno kvašenega kruha in sladicDeli:
Kot se za zadnji mesec v letu spodobi, bo na mizah mnogo dobrot. Če vam je pomembno, da bo doma pripravljen kruh in pecivo zdravo, vas vabimo, da nekaj veščin in znanja pridobite na delavnici - Peka naravno kvašenega kruha in peciva.Tako pripravljen kruh in pecivo sta pomembna za zdravo, uravnoteženo prehrano in primerna za alergike, sladkorne bolnike ipd.

Na delavnici boste odgovorili na vprašanja Zakaj je naravno kvašen kruh boljši? in Kakšni so učinki tako pripravljenega kruha na prebavo? Naučili se boste kako pripravimo in pečemo naravno kvašen kruh in ostale vrste kruha (kakavov, sadni …) ter sladice (božični kolač, pomarančni kolač, biskvit brez jajc,  belega sladkorja, bele moke …)

Več podrobnosti preberite v članku: http://www.drevored.si/nasvet/delavnica-peka-naravno-kvasenega-kruha-in-peciva/

INFO:

TERMIN: četrtek, 12. decembra 2013, od 17.00 do 20.00

LOKACIJA: Osnovna šola Louisa Adamiča, Tovarniška 14, Grosuplje, dobimo se v avli šole

ORGANIZATOR: DREVORED, Zavod za aktivno mesto, Brezje pri Grosupljem 90, 1290 Grosuplje

PRIJAVA IN CENA: Prijave sprejemamo na info@drevored.si, cena delavnice je 25 €, ob prijavi plačate akontacijo v višini 10 € ali pa celoten znesek na trr: 6000 0000 0252659 (Hranilnica LON) za Zavod Drevored, Brezje pri Grosupljem 90, pripis: kruh in pecivo  Če z delavnico ne boste zadovoljni, vam bomo v celoti povrnili plačilo.

POMEMBNO: Število udeležencev delavnice je omejeno

KONTAKT: info@drevored.si, GSM: 041 323 356 (Andrej)

DELAVNICO bo vodila  Elvira Devetak, certificirana izvajalka biodinamične kuhinje.

Na voljo bo tudi knjiga Kuhinja na osnovi žitaric v ritmu s tednom, Emma Graf, prevod Elvira Devetak , z 20% popustomza udeležence. Običajna cena knjige je 19,90 €.

 

Andrej Brezec

Drevored, Zavod za aktivno mesto
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!