Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, popoldne pa se bo oblačnost na severozahodu zmanjšala. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na Primorskem in na vzhodu do 11 °C.
3°C | 7°C
četrtek, 18.01.2018
-4°C | 8°C
petek, 19.01.2018
3°C | 5°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Otvorili nov priključek Šmarje - Sap


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
19.10.2017      16:59
A A

Otvorili nov priključek Šmarje - SapDeli:
Odsek Malence – Šmarje - Sap je bil prometu predan pred 25 leti, v četrtek, 12. oktobra 2017, pa so prometu predali še polni priključek Šmarje - Sap, ki bo omogočal uvoz in izvoz z avtoceste v vse smeri. Krajani Šmarja - Sapa s tem projektom niso dobili le priključka, ampak tudi urejene pločnike, dva izogibališča za avtobuse, javno razsvetljavo. Odprtje priključka so že v dopoldanskem času naznanili s ponosnim dvigom slovenske zastave, ki bo vsem, ki bodo prispeli v Občino Grosuplje, ob vstopu izrekla prijazno dobrodošlico. V popoldanskih urah je sledila osrednja prireditev, na kateri so številne zbrane nagovorili predsednik uprave DARS dr. Tomaž Vidic, župan Občine Grosuplje dr. Peter Verlič in minister za infrastrukturo dr. Peter Gašperšič.

Sledilo je osrednje dejanje, ko so dr. Peter Gašperšič, r. Peter Verlič, mag. Dušan Hočevar, r. Tomaž Vidic in član uprave DARS Vili Žavrlan s simboličnim prerezom traku priključek tudi uradno predali prometu. Da bo vožnja po njem za nas uporabnike kar najbolj varna, da ga bomo znali uporabljati odgovorno, je duhovni pomočnik Stanislav Kerin priključek tudi blagoslovil.

S petjem in glasbo so prireditev popestrili Moški pevski zbor Šmarje – Sap, Otroški pevski zbor Osnovne šole Šmarje – Sap in Pihalni orkester Glasbene šole Grosuplje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!