Logo MojaObčina.si

Grosuplje

JUTRI
3°C
-2°C
SRE.
0°C
-2°C

Slovesnosti ob Dnevu EEB se je udeležil tudi direktor občinske uprave mag. Dušan Hočevar

V petek, 3. julija 2020, je v Kamni Gorici na obrobju Grosupljega, kjer ima svoj sedež Enota za elektronsko bojevanje, gre za enoto Slovenske vojske, potekala slovesnost ob Dnevu Enote za elektronsko bojevanje.

Enota za elektronsko bojevanje je bila ustanovljena leta 1991, v času vojne za Slovenijo, 3. julij pa je bil dan, ko je bilo leta 1991 posredovano prvo poročilo izdelano na podlagi podatkov, ki so bili pridobljeni s pomočjo tehničnih sredstev za spremljanje elektromagnetnega spektra.

Slovesnosti ob Dnevu Enote za elektronsko bojevanje se je udeležil tudi direktor občinske uprave mag. Dušan Hočevar ter poveljniku enote majorju Timonu Kopitarju in vsem ostalim pripadnikom ob tej priložnosti tudi čestital in jim zaželel uspešno delo tudi v prihodnje.

Jana Roštan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi