Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Padavine se bodo na zahodu hitro krepile in do zgodnjega popoldneva zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Popoldne bo zapihal okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 9h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Slavnostni koncert ob 40. obletnici Glasbene ......


KULTURA, ŠOLSTVO, OBVESTILA

| |
14.05.2014      15:49
A A

Slavnostni koncert ob 40. obletnici Glasbene šole Grosupljefoto: www.drevored.si
foto: www.drevored.si
Deli:

Vabljeni v petek, 16. 5. 2014 ob 19.00 uri, v Osnovno šolo Louisa Adamiča Grosuplje na SLAVNOSTNI KONCERT OB 40. OBLETNICI GLASBENE ŠOLE GROSUPLJE.


Glasbena šola Grosuplje že od leta 1987, ko je bil ustanovljen pihalni orkester, velik poudarek namenja skupinskemu muziciranju. V orkestru učenci razvijajo čut za vzajemno delo, delovno disciplino in odgovornost. Pomembno vlogo ima druženje z vrstniki. Tu se spletajo prijateljske vezi, učenci med seboj sodelujejo in si pomagajo.

 

Na koncertu se bodo predstavili mali in veliki pihalni orkester, godalni, simfonični, kitarski in harmonikarski orkester, mladinski pevski zbor, zbor ArtVoicess ter folk skupina Gross upi. Z zanimivimi in raznolikimi skladbami ter ob združevanju orkestrov in zborov med seboj se nam obeta zanimiv glasbeni dogodek - višek praznovanja 40. obletnice Glasbene šole Grosuplje, za katerega smo pripravili tudi zbornik in dve zgoščenki.

 

Vabljeni!

Glasbena šola Grosuplje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!