Logo MojaObčina.si

Grosuplje

DANES
21°C
15°C
JUTRI
25°C
14°C
Deli

Gradnjo športne dvorane pri Osnovni šoli Louisa Adamiča Grosuplje bo financirala tudi Fundacija za šport

Ne moremo mimo Osnovne šole Louisa Adamiča Grosuplje, ne da bi ob njej opazili veliko gradbišče. Nastajajo temelji za prizidek k šoli s kar 8 novimi učilnicami, dela pa se tudi že izkop za novo športno dvorano, ki bo zagotavljala 3 vadbene površine z možnostjo organiziranja uradnih panožnih tekmovanj v košarki, odbojki, itn., seveda se bodo uredili tudi potrebni spremljajoči prostori.

Veseli pa smo, da bo izgradnjo športne dvorane sofinancirala tudi Fundacija za šport. S projektom »Izgradnja športne dvorane pri OŠ Louisa Adamiča Grosuplje« smo se namreč uspešno prijavili na Javni razpis Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektov in površin za šport v naravi v letih 2019, 2020 in 2021 ter tako pridobili nepovratna sredstva v višini 60.000 evrov.

Pogodbena vrednost del za izgradnjo prizidka in športne dvorane sicer znaša 3.892.202,84 evrov. Izvajalec del pa je podjetje CGP.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi