Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Računalniška delavnica za kmetovalce


ŠOLSTVO, KMETIJSTVO, EVROPSKI PROJEKTI

| |
11.02.2013      16:45
A A

Računalniška delavnica za kmetovalce


Po delavnici v Dobrepolju trinajst kmetovalcev učinkovito uporablja računalnik.


Zavzeto v nove spretnosti
Zavzeto v nove spretnosti
Deli:

V začetku letošnjega leta je podjetje AGORA d.o.o. v Dobrepolju organiziralo računalniško delavnico z naslovom: »Pri kmetovanju si pomagam z računalnikom«. Delavnico sta sofinancirala Ministrstvo za izobraževanje, znanost, kulturo in šport ter Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

 

V dogovoru z Občino Dobrepolje, se je delavnica izvajala v občinski sejni sobi. Izvedenih je bilo 10 srečanj v skupnem obsegu 50 šolskih ur. Trinajst udeležencev se je na zanimiv delavniški način praktično usposabljajo za pisanje dokumentov, izdelavo preglednic, brskanje po spletu in delo z elektronsko pošto. Zanimiva in prijetna izkušnja vodenega druženja z računalnikom je udeležencem omogočila pridobitev dovolj praktičnega znanja, da ga že koristno uporabljajo pri svojem delu in življenju.

 

Sodobna družba od vsakega posameznika pričakuje osnovno obvladovanje računalnika in enako velja tudi za kmetovalce. Računalniška tehnologija nam omogoča lažje vključevanje v sodobne tokove ter pridobivanje in izmenjavo informacij, ki nam lahko na različne načine izboljšajo kakovost dela in življenja.

 

Več informacij je objavljenih na spletni strani www.agora.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!