Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

DANES
11°C
6°C
JUTRI
14°C
7°C
575

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

 

V času epidemije se je še posebej izkazalo, kako pomembna je skrb za duševno zdravje. V ta namen  je NIJZ pripravil plakat (v prilogi) in na enem mestu zbral dostopna gradiva, ki so vam lahko v pomoč pri skrbi za dobro počutje in duševno zdravje v času širjenja COVID-19.

Z nekaj dodatnimi informacijami o možnih načinih skrbi za duševno zdravje, je plakat na voljo tudi na spodnji povezavi:

https://www.nijz.si/sl/poskrbimo-za-svoje-dobro-pocutje

Dodatna gradiva za psihološko pomoč pa so namenjena vsem, ki bi radi pridobili več informacij o tem, kako prepoznati različne stiske, duševne težave in kako ob njih ustrezno ravnati. Med njimi so tudi gradiva, namenjena specifičnim skupinam, npr. staršem, otrokom in mladostnikom, športnikom, staršem v pred in poporodnem obdobju, tistim, ki so v izolaciji itd. Dodatno so zbrali tudi gradiva, namenjena strokovni javnosti ter gradiva v angleškem jeziku. Seznam gradiv sproti posodabljajo in dopolnjujejo. Vsa gradiva so na voljo na spodnji povezavi:

https://www.nijz.si/sl/kje-najti-gradiva-za-psiholosko-pomoc-v-casu-soocanja-z-novim-koronavirusom

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi