Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

DANES
28°C
12°C
JUTRI
24°C
13°C

Brezplačni tečaj angleškega jezika

 

 

Lokalna razvojna fundacija za Pomurje vabi na 10-dnevni splošni tečaj angleškega jezika, ki je namenjena odraslim, ki se z jezikom srečujete prvič oziroma odraslim, ki ste se jezika učili pred mnogimi leti in bi želeli obnoviti/okrepiti svoje znanje angleškega jezika.

Uvodno srečanje je planirano v ponedeljek, 10.6.2019, ob 16:15 uri. Termini ostalih delavnic se bodo določili na uvodnem srečanju, predvidoma pa se bodo srečanja odvijala 2-3 krat tedensko, v popoldanskem času. Srečanja se bodo izvajala v učilnici Bistre hiše Martjanci, Martjanci 36, 9221 Martjanci.

Program je namenjen odraslim (razen osebam, ki imate status upokojenca, dijaka ali študenta). Prednost pri vključitvi v program pa imajo udeleženci, starejši od 45. leta starosti. Udeležba v programu je BREZPLAČNA. Število mest je omejeno!

Za udeležbo v programu so potrebne predhodne prijave preko telefonske številke (02) 538 13 54 (Kristjan), oziroma preko elektronske pošte kristjan@lrf-pomurje.si. Prijave sprejemamo do petka, 7.6.2019, oziroma do zapolnitve mest.

Vsi udeleženci boste na uvodnem srečanju prejeli mapo z gradivi in usb ključ z vsebino predavanj.

Več si lahko preberete na tej strani: <https://moj.dostavljalec.si/link.php?M=39528327&N=14930&L=37050&F=H> .


Vljudno vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi