Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

DANES
5°C
-1°C
JUTRI
6°C
-3°C

Brezplačni tečaj ANGLEŠKEGA JEZIKA za začetnike

Spoštovani!

Lokalna razvojna fundacija za Pomurje vabi na 10-dnevni brezplačni tečaj ANGLEŠKEGA JEZIKA za začetnike, katerega uvodno srečanje je planirano v sredo, 21.10.2020, ob 8:30 uri. Tečaj se bo odvijal v učilnici Bistre hiše Martjanci, Martjanci 36, 9221 Martjanci, in sicer v dopoldanskem času, ob sredah, četrtkih in petkih.

V program se lahko vključijo odrasli, prednostno starejši od 45. let, ki hkrati nimajo status upokojenca, kateri se z jezikom srečujejo prvič oziroma so se jezika učili pred mnogimi leti in bi želeli obnoviti/okrepiti svoje znanje angleškega jezika.

Za udeležbo v programu so potrebne predhodne prijave na telefonsko številko 02 538 13 54 (Kristjan) oziroma preko elektronskega naslova kristjan@lrf-pomurje.si. Prijave zbiramo do torka, 20.10.2020, do 12:00 ure, oziroma do zapolnitve prostih mest.

Vsi udeleženci bodo na uvodnem srečanju prejeli mapo z gradivi in USB ključ z vsebino predavanj.

Program in podrobnejše informacije o tečaju najdete na spletni strani LRF za Pomurje oziroma v priloženem vabilu.

Vljudno vabljeni!

--

Kristjan Šadl

Strokovni sodelavec / Organizator izobraževanja odraslih

Ustanova Lokalna razvojna fundacija za Pomurje

Regionalno stičišče nevladnih organizacij Pomurja

Martjanci 36, 9221 Martjanci

Tel: 02 538 13 54

El. pošta: kristjan@lrf-pomurje.si

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi