Logo MojaObčina.si
DANES
2°C
-2°C
JUTRI
2°C
0°C
Oceni objavo

Pričetek del na odseku lokalne ceste LC 012191 Krnica - Zg. Laze - Poljane od km 0+000 km do km 1+010 (od mosta v Krnici do Sp. Laz)

Občanke in občane ter vso javnost obveščamo, da bo pogodbeni izvajalec GGD d. d., Jezerska cesta 20, Kranj, v torek, 02. 08. 2023, pričel z gradbenimi deli na lokalni cesti  LC 012191 Krnica - Zg. Laze - Poljane od km 0+000 km do km 1+010 (od mosta v Krnici do Sp. Laz).  Dela na obravnavanem območju bodo obsegala obnovo vodovoda, izdelavo cestne meteorne kanalizacije oziroma obnovo prepustov, morebitno drenažo zalednih voda, široki strojni izkop trase cestišča, vgradnjo in utrjevanje tamponskega drobljenca po plasteh in vgradnjo asfalta. Sočasno z obnovo voznih površin na obravnavanem območju bo potekala tudi vgradnja cevi za izgradnjo optičnega omrežja. Dela bodo potekala po terminskem planu pogodbenega izvajalca do konca meseca septembra 2023. Zaradi del bo na obravnavanem območju vzpostavljena popolna zapora.

 

Dostop do Spodnjih Laz, Pernikov bo potekal preko Zgornjih Laz.

Hvala za razumevanje.

Oglejte si tudi